MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 14424168
nr 1442 4168
Vitrinskåp
Längd: 70 cm. Djup: 32 cm, höjd: 182 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:35:23
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)